STUDIO THANDI jest nowoczesnym i młodym kolektywem fotograficznym.

Nasza dewiza brzmi: "Fotografia jest kobietą" - wykonujemy sesje zdjęciowe o kobiecej i zmysłowej stylistyce. Pracujemy zarówno w technice tradycyjnej (fotografia czarno-biała, średni format), jak i cyfrowej. Realizujemy projekty o bardzo zróżnicowanej stylistyce od studyjnej fotografii inscenizowanej po nastrojowe zdjęcia plenerowe.

Poniżej prezentujemy naszą dotychczasową listę osiągnięć - publikacje, wystawy, projekty oraz rekomendacje osób z którymi miałyśmy dotychczas przyjemność współpracować.W dziale "portfolio" znajdziesz nasze dotychczasowe realizacje.

 

Studio Fotografii Thandi - Warszawa

FOTOGRAF : WERONIKA KAJA KOBYLIŃSKA - BUNSCH

Absolwentka studium fotograficznego Związku Polskich Artystów Fotografików, studentka historii sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. Uczestniczyła także w warsztatach Akademii Fotografii. Zafascynowana nowożytnym malarstwem, w fotografii szuka środków na wyrażenie własnej wrażliwości. Finalistka w międzynarodowym konkursie Google Photography Prize organizowanym we współpracy z londyńską Saatchi Gallery - została wyróżniona spośród 20 000 osób. Brała udział w wystawach zbiorowych - między innymi organizowanej przez Gazetę Wyborczą w Galerii Zachęta. Zorganizowała sześć wystaw indywidualnych - na przykład w Galerii Zadra na ulicy Freta i klubie The Eve. Publikowała na łamach magazynu Obieg (reportaż o sztuce Yoko Ono) i fotografie mody ulicznej w książce "Fashion People" Doroty Wróblewskiej.

STYLISTKA : AGATA KUŹMA

Właścicielka bloga o stylizacjach i najnowszych trendach Secrets of Rabbit Hole. Zdobywczyni I nagrody w konkursie "Wiosenne Stylizacje" wręczanej przez Annę Męczyńską (pracujacą przy takich serialach jak Rodzinka.pl czy Prawo Agaty). Została wyróżniona w konkursie Glamour i TK MAXX. Uzyskała także miano TrendsettELLEki, za jedną z najlepszych stylizacji uwzględniających szałowe rajstopy.

WIZAŻYSTKA : AGATA DRZAZGA

Energiczna i pełna kreatywnych pomysłów, posiada dyplom europejski Szkoły Wizażu i Charakteryzacji "In Art". Swoimi umiejętnoœciami z zakresu wizażu uczestniczyła w: programie You can dance, Dzień Wody w klubie Fabryka Trzciny (2011), wyborach MISS Warszawy AWF (m.in. sesja zdjęciowa w salonie BMW). Współpracowała przy sesjach zdjęciowych autorskich projektów mody marek: Mint&Pepper, LoveYouMore i Martyny Majowskiej.

MANAGER : ERYK BUNSCH

Jedyny mężczyzna w naszym skłądzie, który zawsze zawsze nas wspiera! Bez niego nasze wystawy i kolejne projekty by nie powstawały!

 

 

Weronika Kobylińska-Bunsch, Agata Kuźma i Agata Drzazga - zespół i jego referencje

BARBARA OLEJNICZAK, projektantka mody:

"Posiada niesamowitą siłę stwórczą i organizacyjną. Widzi sprawy perspektywicznie. Pracuje w skupieniu, ale ceni spontaniczność. Fotografuje, bo to jej pasja."

MACIEJ RADEL, aktor:

"Twórczyni klimatycznych, niebanalnych, rasowych fot i przy okazji iście sielankowej atmosfery! konkretna i z pomysłem. Polecam koniecznie!"

ALEXANDRA WOLF,
modelka agencji Vanilla Models:

"Weronika oczaruje każdego swoimi pracami. Ośmielę się stwierdzić,że najlepsza pani fotograf z jaką współpracowałam. Cenię ją jako człowieka oraz artystkę. Nie mogę sie doczekać kolejnych sesji"

MAGDA WAŚ,
projektka mody, zaŁoŻycielka marki IMUNZI:

"Polecam - jest pasja, wizja i zaangażowanie."

 

 

KAMIL KONECKI,
fotomodel:

"Bardzo ciekawa charyzmatyczna osobowość wprowadzająca wyjątkowy klimat, który przenosi na zdjęcia. W pełni zaangażowana w projekt. Polecam!"


 
Weronika Kobylińska-Bunsch - studio fotografii Thandi
Weronika Kobylińska - studio fotografii Thandi
 • 9 Doroczna Wystawa sutudium fotografii ZPAF (28.06.-17.07.2010)
 • 8 Doroczna Wystawa zbiorowa Studium Fotografii ZPAF (25.06 - 13.07.2009)
 • Udział w multimedialnej wystawie "Aktywacja" w Starej Galerii ZPAF (16.05.2009)
Weronika Kobylińska-Bunsch - studio fotografii Thandi
 • Publikacja cyklu "Arizona Dream" w Magazynie o fotografii "Zoom Mag" (11.04.2010)
 • Publikacja cyklu "11.11" w katalogu VIII Dorocznej Wystawy Studium Fotografii ZPAF (25.06.2009)
 • Publikacja w Gazecie Wyborczej w ramach akcji reklamowej projektu "Pokolenie '89" (30.03.2009)
Weronika Kobylińska - studio fotografii Thandi
 • Wystawa w Galerii Zadra (wernisaż połączony był z pokazem mody Martyny Majowskiej) (18.08.2012 - 18.09.2012)
 • Pokaz serii "Aviator" (powstałej dzięki uprzejmości Muzeum Wojska Polskiego w Warszawi) w ramach Okna na Warszawę (Dzień pokazu: 21.04.2012)
 • Wernisaż fotografii Weroniki Kobylińskiej - Bunsch w warszawskim klubie The Eve (14.12.2011)

W ramach wystawy zaprezentowano pokaz audio-wizualny oraz wystawiono prace na wydrukach wielkoformatowych z kilku wybranych projektów (Arizona dream, After the show, Bizarre romance, Sybilla, Retro).

 • Wystawa "Retro project" w lokalu Winowajca (13.03 2010 - 13.04.2010)
  Projekt w kooperacji z projektantką mody Barbarą Olejniczak.
 • Wystawa "! - jak silos" w lokalu Dobra Karma (4.12.2008 - 27.12.2008)
  Informacje na temat wydarzenia pojawiły się m.in. w grudniowym wydaniu magazynu Aktivist, Antyportalu.
 • Wystawa "! - jak silos" w LOKALU Smacza Jama (27.09.2008 - 27.10.2008)