biała koronkowa bielizna ślubna

Choć bielizna jest niewidoczna, to ma kluczowy wpływ na komfort w czasie tego najważniejszego dnia w życiu. W wielu przypadkach jest nawet poprawić pewność dla siebie. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o jej wybór. Jakie są trendy wśród bielizny ślubnej pod suknię w 2021 roku? Tego dowiesz się z poniższego tekstu!

Bielizna ślubna – modne kolory w 2021 roku

Bielizna pod suknię ślubną ma być niewidoczna, prawie jak nasza druga skóra, więc na pewno nadal warto rozejrzeć się za czymś w kolorze cielistym. Tak jak bielizna Charlotte Rouge. Jest to szczególnie ważne, gdy stawiamy na kreacje z wyraźnymi wycięciami, ale również wtedy, gdy sięgamy po suknie ślubne z elementami z materiałów pół- lub całkowicie transparentnych. Jednak biała bielizna ślubna również powraca do łask w 2021 roku, zwłaszcza z satynowymi i koronowymi wykończeniami. I choć wydawać by się mogło, że na tym kończy się temat kolorów bielizny ślubnej, to tak nie jest!

W 2021 roku również bielizna w niebieskich tonacjach mocno zaznaczy swoją obecność. To z jednej strony potwierdzenie, że przyszłe Panny Młode chętnie sięgają po niebieskie suknie ślubne, ale również dobry patent na zachowanie ślubnych zwyczajów. W końcu każda Panna Młoda powinna mieć tego dnia na sobie “na coś niebieskiego”, więc niebieska bielizna może okazać się idealnym wyborem.

Koronkowa bielizna ślubna

Ponadczasowy ażur to oznaka elegancji i kobiecości, więc nic dziwnego, że od wieków pojawia się w sukniach ślubnych i dodatkach. Rok 2021 roku również należy do koronek, zwłaszcza w przypadku bielizny, której założenie w ten wyjątkowy dzień sprawia, że każda Młoda Panna czuje się wyjątkowo…

Miękkie biustonosze

Po latach znów do mody powróciły biustonosze z miękkich materiałów. Po miękkie staniki bez fiszbin i wypełnień sięgają panie na co dzień, jak i na specjalne okazje. Aby jednak wybrać biustonosz bez usztywnień, czy efekty push-up, należy wziąć pod uwagę kształt swojego biustu, jak i krój sukni. Jeśli nie mamy kompleksów związanych z rozmiarem, czy formą swoich piersi, a fason wybranej sukni daje więcej możliwości wyboru bielizny, to na pewno warto sprawdzić miękki stanik.

Bielizna ślubna w stylu vintage

Bardzo modne są suknie ślubne w stylu vintage, więc warto rozejrzeć się również za taką bielizną. Inspirowana taką epoką bielizna ślubna powinna być bardziej zabudowana. Idealnym wyborem mogą okazać się staniki gorsetowe, trójkątne lub miękkie, a jeśli chodzi o majtki to zdecydowanie figi z wysokim stanem. Stawiając na styl vintage, nie należy zapominać także o wyborze odpowiedniego koloru. Dla tej epoki odpowiedni wybór to złamane odcienie bieli, ciepłe beże i pudrowe róże.

Bielizna ślubna w kwiaty

Kwiaty to kolejny motyw, który mocno zapisał się w modowych trendach 2021 roku. Nie mogło go zatem zabraknąć również w modzie ślubnej. Obecny jest na sukniach, akcesoriach, w biżuterii i w bieliźnie. Kwiatowa bielizna ślubna to najczęściej modele występujące pod postacią koronkowych wykończeń, które dodadzą każdej stylizacje jeszcze więcej kobiecości, czy romantyzmu. Poza tym tak wyjątkowa bielizna podnosi pewność siebie, więc na pewno można poczuć się naprawdę wyjątkowo.