Myślicie o organizacji sesji ślubnej w okolicy Częstochowy? Nie wiecie, na jakie miejsca postawić? A może liczycie na wskazówki, które ułatwią Wam wybór? Mamy je dla Was! Poniżej przedstawiamy kilka miejsc, które warto wziąć pod uwagę. Zapoznajcie się z nimi koniecznie!

Góra Zborów

Góra Zborów to skaliste wzgórze, które znajduje się w obrębie wsi Polesice, ale nie tylko. Warto również wspomnieć, że to właśnie tutaj znajduje się rezerwat przyrody z piękną i rzadko występującą roślinnością. Do tego teren rezerwatu zamieszkują jedne z najrzadszych motyli w Polsce, więc ich zobaczenie może okazać się ciekawych doświadczeniem, a co dopiero uchwycenie na zdjęciach ślubnych. Sam teren Góry Zborów jest bardzo rozległy i zapewnia wiele szans na piękne ujęcia, więc zdecydowanie to miejsce godne uwagi na sesję ślubną. Typowa sesja ślubna na Śląsku odbywa się w tym miejscu bardzo często więc uzbrójcie się w cierpliwość czekając na swoją kolej na zdjęcia na samej górze o zachodzie słońca.

Jura Krakowsko-Częstochowska

Jura Krakowsko-Częstochowska to wyjątkowa kraina, która zapewnia dostęp do wielu różnych atrakcji, ale nie tylko. To wyjątkowy teren również pod względem roślinności, czy malowniczych widoków, więc jeśli szukamy ciekawego miejsca na sesję ślubną w okolicach Częstochowy, to na pewno tutaj warto skierować swoje kroki.

Częstochowa

Również sama Częstochowa daje nam wiele możliwości na piękną sesję ślubną. Postawić można na sesję typowo miejską wśród najpiękniejszych budynków rozrzuconych po całym mieście, jak i sesję wśród zieleni. Na pewno ciekawym wyborem może okazać się park Lisiniec, który znajduje się na zachodniej części miasta. Kompleks trzech zbiorników wodnych oraz bardzo rozległy teren zapewnia nie tylko na długie spacery, ale również daje wiele możliwości na zrobienie pięknych zdjęć.

Zamek w Ogrodzieńcu

Szukając wyjątkowego miejsca na sesję ślubną w okolicach Częstochowy, warto wziąć pod uwagę Zamek Ogrodzieniec. To wyjątkowy obiekt, który może dostarczyć wielu świetnych ujęć, zwłaszcza że jest uważany za jeden z najpiękniejszych zamków w Polsce. Do tego panuje tutaj wyjątkowy klimat, który warto poczuć.

Te i inne wspaniałe miejsca na sesję ślubną zna lokalny profesjonalista tj. fotograf ślubny Częstochowa – to miasto nie jest mu obce i zaproponuje dla Was najlepszą miejscówkę na sesję marzeń!