W województwie zachodniopomorskim nie brakuje miejsc, w których można zorganizować przyjęcie weselne. Tylko które z nich warto brać pod uwagę? Które miejsca zapewnią nam warunki do tego, by zorganizować ślub marzeń? Poniżej przedstawiamy kilka miejsc, które według nas są najpiękniejsze w województwie zachodniopomorskim. Zapoznaj się z nimi koniecznie!

Pałac Manowce

Pałac Manowce to zabytkowa nieruchomość, która znajduje się w bliskim sąsiedztwie Szczecina. Jego początki sięgają początku XX wieku, ponieważ to właśnie wtedy powstał pałac Manowce. Ostatnio został odrestaurowany, ale zrobiono to w taki sposób, aby zachować wierność pierwotnej wizji. Sam pałac zachwyca gustowną architekturą oraz wspaniałymi wnętrzami, w których dominują piękne stare meble, obrazy i dwustuletnie piece kaflowe, a także współczesne luksusowe meble.

Nie sposób pominąć również malowniczego położenia, ponieważ pałac Manowce zlokalizowany jest na skraju rozległych lasów i nad samym brzegiem Zalewu Szczecińskiego. Można tu zorganizować nie tylko wesele, ale również przyjęcia weselne dla maksimum 60 gości we wnętrzach pałacu lub maksimum 100 gości w hali namiotowej w ogrodzie przy zalewie.

Restauracja Podkowa

Innym godnym uwagi miejscem będzie restauracja Podkowa, która znajduje się na terenie Folwarku Podkowa. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy marzą o weselu w iście sielankowej atmosferze. Wesele w rustykalnym stylu, w stylu boho, czy nawet w stylu garden party to specjalność restauracji Podkowa. Co ciekawe, teren Folwarku Podkowa jest odpowiednio przystosowany nie tylko do organizacji wesel, ale również do ceremonii zaślubin w plenerze, więc może to być idealne miejsce na całe przedsięwzięcie.

Kompleks Rekreacyjno-Sportowy „Dom nad Jeziorem”

Kompleks Rekreacyjno-Sportowy „Dom nad Jeziorem” Silnowo to malownicza przestrzeń na Pojezierzu Drawskim. Od Szczecinka kompleks dzieli zaledwie 25 kilometrów, więc bez żadnych trudności będzie można tutaj dotrzeć. Na pewno Kompleks Rekreacyjno-Sportowy „Dom nad Jeziorem” będzie idealnym wyborem dla tych, którzy marzą o organizacji wesela nad jeziorem, w otoczeniu lasów i piękna przyrody. Do swojej dyspozycji mamy sale weselne zachodniopomorskie, które pozwalają na organizację przyjęcia na 80 i 160 gości.