Marzą Ci się piękne zdjęcia ślubne nad Bałtykiem? Nie wiesz, gdzie wykonać swoją sesję ślubną? Mamy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji, które powinieneś rozważyć. Zapoznaj się z nimi koniecznie!

Sesja ślubna na Helu

Hel to najbardziej charakterystyczny punkt na mapie Pomorza, o czym świadczą tłumy w okresie wakacyjnym. Każdego roku przyjeżdżają tutaj turyści z kraju, jak i zza granicy. To nas jednak nie powinno dziwić, ponieważ panuje tutaj wyjątkowy klimat. Hel sam w sobie jest malowniczy, ma też wiele pięknych miejsc, które po prostu trzeba zobaczyć. Na pewno znajdzie się też tutaj wiele możliwości na sesję ślubną nad morzem, zwłaszcza że sama woda, jak i plaża zachwyca czystością.

Wyspa Sobieszewska

Wyspa Sobieszewska to kolejne miejsce nad Bałtykiem, które może sprawdzić się na sesję ślubną nad morzem. Dominują tutaj lesiste tereny oraz piękna plaża, które dodatkowo nie jest tak zatłoczona, jak inne w okolicy. Jeśli zatem marzy nam się nie tylko wyjątkowa sesja ślubna, ale również wolna od obserwatorów, to zdecydowanie Wyspa Sobieszewska będzie strzałem w dziesiątkę.

Klif i molo w Orłowie

Pięknych zdjęć może dostarczyć nam również klif i molo w Orłowie, czyli jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc w Gdyni. Widoki z samego klifu przy pięknej pogodzie są fenomenalne. Można z niego podziwiać nie tylko panoramę na Zatokę Gdańską, ale również nacieszyć oczy widokiem wody o szafirowym kolorze. Same molo także zachwyca, jest zadbane i rozciera się z niego widok na klif. Doświadczony fotograf ślubny Trójmiasto na pewno będzie wiedział, jak dobrze wykorzystać taką scenerię, więc wystarczy postawić właśnie na kogoś takiego, a wizyta w Orłowie na pewno skończy się sukcesem.

Plaża w Jelitkowie

Plaża w Jelitkowie jest bardzo rozległa, ale również czysta i piękna. Nie sposób pominąć również ujścia Potoku Oliwskiego, czy Parku Jelitkowskiego, który zachwyca różnorodnością drzew i krzewów. Tak przygotowane miejsce sprawia, że na pewno uda się zrobić wiele pięknych zdjęć ślubnych, zwłaszcza jeśli pomyśli o sesji na plaży o wschodzie lub zachodzie słońca.