Dzień wesela to bardzo wyjątkowa chwila zarówno dla pary młodej, jak i dla całej najbliższej rodziny oraz znajomych. Wesele na wsi posiada swój magiczny klimat i daje zazwyczaj mnóstwo możliwości. Para młoda stara się najczęściej zarezerwować termin ślubu i wesela w okresie, w którym na zewnątrz będzie można oczekiwać ciepłej pogody. Dla wielu par liczą się bowiem także zdjęcia ślubne, które w plenerze wychodzą zazwyczaj naprawdę wyjątkowo. Już na kilka miesięcy przed terminem zaślubin warto jest zarezerwować fotografa na wesele takiego jak np Adam Mółka, gdyż fotografowie ślubni są zazwyczaj niesamowicie rozchwytywani.

Wesele poza miastem

Sporej ilości młodych par marzy się wesele poza miastem, które odbędzie się w górach i w plenerze. Cudowna górska okolica i świeże powietrze oraz mnóstwo regionalnych tradycji sprawiają, że plenerowe wesela w górach są zapamiętane na wiele lat z najlepszej strony. Oczywiście polskie góry i ich okolice umożliwiają także zrobienie ślubu zimą, kiedy to oszronione szczyty gór i drzew dodają zdjęciom ślubnym sporo magii i wyjątkowości.

Reportaż ślubny

Fotografowie zatrudniani na wesela posiadają obecnie rewelacyjny sprzęt, dzięki któremu można zrobić zarówno świetne zdjęcia, jak i reportaż ślubny, który będzie mógł być obejrzany już po kilku tygodniach przez będących na weselu gości. Wesele poza miastem daje fotografom dużo pola do popisu i mają oni naprawdę sporo ciekawych punktów odniesienia. Szczególnie w wyżej opisanych górach zdjęcia i materiał filmowy w plenerze mogą wyjść lepiej, niż para młoda oczekuje.

Młoda para

Dzień w którym młoda para przyjmuje sakrament małżeński pozostaje w głowie na wiele lat i warto zadbać o to, aby cała otoczka ceremonii była naprawdę na długo zapamiętana. Goście weselni powinni także otrzymać podczas opuszczania wesela nad ranem małe podarunki, dzięki którym na ich twarzach pojawi się jeszcze większy uśmiech. Śluby plenerowe i zorganizowane w wyjątkowo pięknym otoczeniu z dala od dużego miasta cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością i decyduje się na nie wiele osób.